Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwalowy weekend w radiowej Trójce. Specjalne audycje z Katowic, Sopotu i Rzeszowa

Piotr Metz poprowadzi audycję "Pierwsza Tójka - lista przebojów" z Tauron Nowa Muzyka w Katowicach (fot. materiały prasowe)

Program III Polskiego Radia w weekend nadawać będzie audycje z festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, Dwóch Teatrów w Sopocie oraz imprezy Wschód Kultury-Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie.

Z festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach (20-23 czerwca) w piątek 21 czerwca Piotr Metz poprowadzi audycję "Pierwsza Trójka - lista przebojów" (19-21), a Małgorzata Jakubowska i Maciej Jankowski specjalny program od 22.40 do północy.

W sobotę 22 czerwca z terenu festiwalu w Katowicach realizowana będzie audycja "Wszystko wszędzie teraz" Katarzyny Borowieckiej (13-15), "N3" Małgorzaty Jakubowskiej" (21-23), a także w nocy z soboty na niedzielę (od północy do 2) - "Potrójne Pasmo Przenoszenia" Michała Margańskiego.

Dwie audycje w radiowej Trójce nadawane będą z festiwalu Dwa Teatry w Sopocie (22-24 czerwca) - "Scena teatralna Trójki" Barbary Marcinik (w sobotę od 19 do 20) i "Zagadkowa niedziela" Katarzyny Stoparczyk (w niedzielę od 9 do 10). 

Radiowa Trójka będzie obecna również w Rzeszowie na interdyscyplinarnym festiwalu kulturalnym Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury (21-23 czerwca).

Ze stolicy Podkarpacia Krzysztof Łoniewski poprowadzi specjalne wydanie audycji "Zapraszamy do Trójki". Stamtąd będzie również nadawany "Puls Trójki" o 17.45. Po 21 Program III rozpocznie transmisję Koncertu Kolektywów. Z kolei w sobotę ze studia Radia Rzeszów Martyną Matwiejuk poprowadzi audycję "Swoją drogą" (10-13). Z kolei o 16 Michał Nogaś zaprosi na debatę o tradycji. (KOZ)

(KOZ, 21.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.