Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Cieślak-Wróblewska i Tomasz Setta z nagrodami Związku Banków Polskich

Nagrody zostały wręczone podczas konferencji BankTech 2024 (fot. ZBP/materiały prasowe)

Związek Banków Polskich po raz 28. przyznał nagrody dziennikarskie im. Mariana Krzaka. Dostali je Anna Cieślak-Wróblewska z "Rzeczpospolitej" i Tomasz Setta z Radia Tok FM. Wyróżniona została Agnieszka Domka-Rybka z "Gazety Pomorskiej".

Zarząd Związku Banków Polskich, z grona kandydatur zaproponowanych przez przedstawicieli sektora bankowego, przyznał w tym roku dwie równorzędne nagrody. Otrzymali je Anna Cieślak-Wróblewska z "Rzeczpospolitej" – za umiejętne i rzetelne prezentowanie problematyki bankowości, finansów i gospodarki w sposób przystępny dla czytelników oraz Tomasz Setta z Tok FM – za wnikliwą prezentację tematyki bankowo-finansowej w sposób obiektywny, rzetelny i wiarygodny.

W tym roku jury postanowiło również przyznać wyróżnienie Agnieszce Domce-Rybce z "Gazety Pomorskiej" za przystępne i zrozumiałe prezentowanie kwestii związanych z finansami i bankowością na łamach "Gazety Pomorskiej" i wydawnictw Polska Press.

Nagrody zostały wręczone podczas konferencji BankTech 2024 w Hotelu Novotel w Warszawie.

Nagroda dziennikarska im. Mariana Krzaka ma wspierać i wyróżniać dziennikarzy lub redakcje wszelkich mediów zajmujących się tematyką finansowo-bankową, szerzących wiedzę ekonomiczną, przekazujących informację rzetelną w sposób przejrzysty i zrozumiały.

Nagrodę przyznaje Zarząd Związku Banków Polskich na podstawie rekomendacji jury złożonego z przedstawicieli największych polskich banków.

(PAR, 21.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.