Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Renata Grochal, Jacek Czarnecki i Jarosław Kuźniar we wspólnym projekcie Polskiego Radia

Renata Grochal będzie autorką programu razem z Jackiem Czarneckim i Jarosławem Kuźniarem (fot. materiały prasowe)

Renata Grochal i Jarosław Kuźniar z radiowej Trójki oraz Jacek Czarnecki z radiowej Jedynki poprowadzą nowy projekt radiowo-podcastowy Polskiego Radia - ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że wspólny program Grochal, Czarneckiego i Kuźniara wystartuje w najbliższy piątek. Razem będą komentować bieżące wydarzenia, zapraszać mają również gości. Część programu emitowana będzie w Polskim Radiu 24, a w całości ma być on dostępny w formie podcastu.

Renata Grochal od kwietnia prowadzi w Programie III poranne rozmowy z politykami w audycji "Bez uników" i sobotnie "Śniadanie w Trójce". Wcześniej przez siedem lat Grochal była dziennikarką tygodnika "Newsweek Polska", a wcześniej m.in. "Gazety Wyborczej".

Jacek Czarnecki od marca zajmuje stanowisko wicedyrektora Programu I Polskiego Radia, a od czerwca dodatkowo pełni funkcję szefa informacji i publicystyki anteny. Czarnecki to wieloletni reporter Radia Zet.

Jarosław Kuźniar od kwietnia jest autorem audycji "360 stopni" w radiowej Trójce. Pod koniec maja został również prowadzącym piątkowe wydania "Zapraszamy do Trójki". Kuźniar jest byłym dziennikarzem m.in. TVN 24 i Radia Zet.

(KOZ, 20.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.