Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

K+Group wypromuje premierę animacji wyprodukowanej przez studio z grupy Trefl SA

Film nie będzie kontynuacją serialowych przygód „Rodziny Treflików”. Będzie to świąteczna historia (fot. materiały prasowe)

Agencja K+Group odpowiada za działania związane z promocją filmu animowanego „Trefliki ratują święta”, który będzie miał premierę kinową w listopadzie.

Agencja K+Group będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii i planu kampanii promującej film oraz realizację jej poszczególnych elementów: pozyskanie partnerów licencyjnych, instytucjonalnych, patronów medialnych, kompleksową obsługę PR, obsługę w social mediach, wsparcie przy organizacji eventów promujących film, konsultacje przy tworzeniu materiałów promocyjnych.

Produkcja filmowa należącego do grupy studia Trefl KAZstudio (jego właściciel Trefl SA jest producentem puzzli i gier planszowych), podobnie jak serial „Rodzina Treflików”, jest wykonana w lalkowej technice poklatkowej. Film w reżyserii Piotra Ficnera trafi jednocześnie do kin we Francji, Szwecji i Polsce. Dystrybutorem w naszym kraju jest firma Młode Horyzonty.

(AMS, 20.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.