Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 18, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof. Będzie międzynarodowa kampania

Częścią działań promocyjnych, które wesprze Szymon Marciniak, będzie międzynarodowa kampania "Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami” (fot. materiały prasowe)

Międzynarodowy sędzia piłkarski Szymon Marciniak wesprze działania marketingowe firmy Aluprof.

Nawiązanie współpracy z arbitrem to część szerszej strategii spółki, w ramach której chce ona jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność na zagranicznych rynkach i popularyzować zasady zrównoważonego budownictwa oraz potrzebę troski o środowisko naturalne.

Czytaj też: Po przedłużeniu współpracy PZPN z InPostem. Zdołano załagodzić sytuację

Częścią działań promocyjnych, które wesprze Szymon Marciniak, będzie międzynarodowa kampania "Panuj nad klimatem, panuj nad kosztami" skupiająca się na kwestii efektywności energetycznej budynków i korzyści, jakie niesie ona dla klimatu i inwestorów.

Aluprof SA to dostawca systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych.

Czytaj też: Havas: Polacy chcą, aby ich preferowane marki sponsorowały ulubione drużyny sportowe

(AMS, 18.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.