Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Zalewski promuje Costa Coffee

Kampania z udziałem muzyka będzie prowadzona do końca 2024 roku (fot. materiały prasowe)

Krzysztof Zalewski został twarzą kampanii Costa Coffee, która pod hasłem "Rozbudź kreatywność" chce inspirować swoich klientów do kreatywnych działań w codziennym życiu.

W ramach współpracy powstał spot prezentujący proces tworzenia nowego albumu muzyka, od momentu poszukiwania inspiracji, po etap komponowania muzyki. Produkcja zbudowana jest z trzech części nakręconych w różnych lokalizacjach. Pierwsza powstała w domu artysty, gdzie podczas parzenia kawy rodzą się pierwsze pomysły. Druga, nakręcona w studiu, pokazuje proces komponowania i nagrywania muzyki. Ostatnia część zrealizowana została w kawiarni Costa Coffee. Zalewski promuje zarówno kawiarnie, jak i produkty sygnowane Costa Coffee.

Kolejnym etapem współpracy ma być ogłoszenie w czerwcu konkursu dla konsumentów, w ramach którego uczestnicy będą mogli wykazać się swoją kreatywnością.

Projekt obejmie komunikację w social mediach, kinach oraz reklamę online. Współpraca ambasadorska zaplanowana jest do końca 2024 roku.

Za działania komunikacyjne Costa Coffee odpowiada 24/7 Communication.

(KAP, 13.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.