Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W radiowej Jedynce transmisje meczów Polaków na Euro 2024

Mecze Euro 2024 skomentuje m.in. Andrzej Janisz (fot. materiały prasowe)

Program I Polskiego Radia będzie transmitować występy polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które rozpoczynają się w piątek 14 czerwca. 

- Mecze Polaków, spotkania otwarcia i zamknięcia Euro 2024 będziemy transmitować na antenie radiowej Jedynki - mówi "Presserwisowi" Monika Kuś, rzeczniczka Polskiego Radia. - Wejść i relacji reporterskich naszych wysłanników będzie można wysłuchać także w Polskim Radiu 24 i Programie III - zapowiada.

Czytaj też: TVP Info wprowadzi trzy nowe programy. Spore zmiany w czerwcowej ramówce

Polskie Radio, jak już informowaliśmy, do Niemiec wysyła czterech dziennikarzy. W skład ekipy, która relacjonować będzie turniej, wejdą Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski, Tomasz Kowalczyk i Adam Malecki.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej potrwają do 14 lipca. Polskie Radio, podobnie jak Telewizja Polska, ma prawa do transmitowania imprezy.

(KOZ, 06.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.