Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ibisz, Sykut-Jeżyna, Dowbor i Rock wśród prowadzących sopocki Polsat Hit Festiwal

Od tego roku wydarzenie zmieni nazwę na Polsat Hit Festiwal (fot. materiały prasowe)

Prezenterzy Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Maciej Rock i Krzysztof Ibisz, aktor Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet będą prowadzącymi Polsat Hit Festiwal w Sopocie 24 i 25 maja.

Reżyserami koncertów będą Halina Przebinda, Konrad Smuga i Michał Bandurski. Producentem kreatywnym festiwalu został Marcin Kalinowski, a producentem nadzorującym - Eryk Szulejewski.

Od 2003 do 2014 roku Polsat organizował w Sopocie wydarzenie pod nazwą TOPtrendy. Od 2015 w jego miejscu pojawił się Polsat SuperHit Festiwal. Od tego roku wydarzenie zmieni nazwę na krótszą - Polsat Hit Festiwal.

Czytaj też: Magdalena Piekorz straciła stanowisko szefowej Agencji Kreacji Filmu i Serialu TVP

24 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpią wykonawcy, których przeboje królowały w rozgłośniach radiowych ("Radiowy Przebój Roku"). Wśród nich: Doda, Smolasty, Margaret i Oskar Cyms. Zaplanowano też jubileusze Golec uOrkiestry i Andrzeja Piasecznego.

Drugiego dnia odbędzie się część poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich są Ania Dąbrowska z "Idola" czy Enej z "Must be the Music. Tylko muzyka". Zaplanowano też jubileusz Majki Jeżowskiej i "Koncert Diamentowy" z udziałem m.in. Smolastego i Blanki. Zwieńczeniem festiwalu będzie "Męskie Granie. Wodecki Twist Pater" m.in. z Mery Spolsky i Natalią oraz Pauliną Przybysz.

W tym roku trzeciego dnia nie będzie wieczoru kabaretowego na żywo. Zamiast tego stacja pokaże najlepsze skecze z ostatnich lat.

(MNIE, 16.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.