Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Franciszek Georgiew wraca na stanowisko CEO Tigers, Karolina Kawska została CXO

Franciszek Georgiew (fot. materiały prasowe)

Franciszek Georgiew, założyciel i główny udziałowiec agencji digitalowej Tigers, po dwóch latach wraca na stanowisko CEO, a Karolina Kawska przechodzi na stanowisko chief experience officer (CXO).

Kawska zastąpiła Georgiewa na stanowisku CEO w maju 2022 roku - została wtedy prezeską i wspólniczką agencji digitalowej Tigers. Georgiew przestał być prezesem tej firmy, ale założył spółkę matkę dla całego holdingu - XXII Ventures i teraz będzie jej liderem. Holding skupia firmy z sektora B2B: Tigers - agencja marketingowa świadcząca usługi digitalowe 360 stopni, Huqiao - zajmuje się game marketingiem na rynku chińskim, Automation House - automatyzacja w AI, Experiment 5M - zajmuje się sprzedażą skupiającą się na generowaniu leadów, Sawicki Legal - kancelaria prawna.

Karolina Kawska dołączyła do Tigers w marcu 2020 roku, obejmując początkowo stanowisko szefowej działu social media, a następnie head of customer success. W firmie tej pracowała już wcześniej, w latach 2016-2019, jako head of PR. Od maja 2022 roku była odpowiedzialna za prowadzenie agencji (objęła 5 proc. udziałów w spółce Tigers i ma też 5 proc. w XXII Ventures). Teraz zajmuje stanowisko CXO Tigers (chief experience officer) i jest odpowiedzialna przede wszystkim za utrzymywanie bliskich relacji z klientami agencji.

(AMS, 10.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.