Dział: INTERNET

Dodano: Maj 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał TV Puls dołączony do oferty Playera

Dostęp do stacji zyskali wszyscy użytkownicy serwisu, w tym korzystający z uruchomionej w styczniu strefy bez opłat (fot. materiały prasowe)

Do oferty serwisu streamingowego Player (TVN Warner Bros. Discovery) dołączył kanał TV Puls (Telewizja Puls). 

O nawiązaniu współpracy strony poinformowały w czwartek. "Niezwykle się cieszymy, że dzisiaj do naszej oferty bezpłatnych kanałów dołącza Telewizja Puls Sp. z o.o., ale to nie koniec rozwoju darmowych kanałów w player.pl... kolejne nowości już wkrótce" - stwierdził w serwisie LinkedIn Maciej Gozdowski, group vice president - streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Dostęp do stacji zyskali wszyscy użytkownicy serwisu, w tym korzystający z uruchomionej w styczniu strefy bez opłat.

Zobacz także: Świrski znów sekuje TVN - nie chce się zająć koncesją TVN Style. Wygasa za 3 miesiące

TV Puls jest jedną ze stacji objętych zasadą must carry/must offer. Zgodnie z must carry operatorzy muszą umieszczać w swojej ofercie telewizje naziemne, które kiedyś były nadawane w wersji analogowej: TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV Puls i TV 4. Z kolei zgodnie z zasadą must offer nadawcy tych siedmiu kanałów nie mogą odmówić operatorowi udostępnienia swojego sygnału.

W Playerze nadal nie ma jednak TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsatu i TV 4.

W tym tygodniu TV Puls dołączył też do oferty Polsat Box Go.

(MNIE, 10.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.