Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Maj 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Właściciel Playboya sprzedaje licencje do Chin. "Odbudowa i rozwój działalności"

Logo Playboya jest znane na całym świecie

PLBY Group, Inc., właściciel marki Playboy, zawarł kilka umów licencyjnych w Chinach za pośrednictwem swojej tamtejszej spółki joint venture China JV.

Obejmuje to pięcioletnią umowę licencyjną z Guandong Duhan Industrial Co., Ltd (Duhan) mającą na celu utworzenie silniejszego kanału produkcyjnego i marketingowego dla męskiej i damskiej odzieży oraz akcesoriów marki Playboy w tym kraju.

Czytaj też: Po trzy Pulitzery dla "The New York Times" i "Washington Post". Nagroda dla Władimira Kara-Murzy

Ponadto spółka China JV zawarła trzyletnią umowę licencyjną na obuwie, torby i odzież specjalną. Przedłużyła też umowę licencyjną na bieliznę. Zgodziła się ponadto na nową umowę licencyjną dotyczącą organizacji wydarzeń. Umożliwi to organizację eventów pod marką Playboya w takich miastach, jak Szanghaj, Pekin i Hangzhou.

Celem jest "odbudowa i rozwój działalności Playboya w Chinach poprzez współpracę z silniejszymi partnerami, którzy mają głębokie doświadczenie z platformami internetowymi w Chinach" – mówi Ben Kohn, dyrektor generalny PLBY Group.

Duhan jest zobowiązany do płacenia tantiem w wysokości co najmniej 37 mln dol. przez pięć lat oraz wszelkich nadwyżek.

Czytaj też: Polska awansowała o 10 pozycji w Światowym Indeksie Wolności Prasy. Nadal jesteśmy wśród krajów „problematycznych”

(MAC, 07.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.