Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powrót. Kammel i Nowakowska-Herndon poprowadzili częściowo na żywo finał "The Voice Kids"

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska-Herndon na antenach TVP przestali pojawiać się w związku ze zmianą władz Telewizji Polskiej (screen: Tvp.pl)

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska-Herndon poprowadzili finał siódmej edycji "The Voice Kids" w TVP 2, który odbył się w sobotę.

Był to ich pierwszy po kilkumiesięcznej przerwie program na żywo. Na antenach TVP przestali pojawiać się w związku ze zmianą władz Telewizji Polskiej, która miała miejsce pod koniec zeszłego roku.

Wcześniej prowadzili m.in. "Pytanie na śniadanie" (Nowakowska-Herndon głównie z Tomaszem Wolnym, a Kammel z Izabellą Krzan). Z kolei wszystkie odcinki obecnej edycji "The Voice Kids", ostatnio nadawane, zostały nagrane w zeszłym roku, jeszcze przed zmianami w TVP. Do zrealizowania pozostała tylko część finału z wynikami głosowania, która została nadana na żywo.

Tomasz Kammel nie odpowiedział na pytanie, czy po finale "The Voice Kids" będzie jeszcze związany z TVP. Na pytanie o jego współpracę z TVP nie odpowiedziało też biuro prasowe nadawcy.

Ida Nowakowska-Herndon już w styczniu w rozmowie z Wirtualnymi Mediami mówiła, że nie miała umowy z TVP, a tylko współpracowała przy konkretnych projektach.

(MNIE, 28.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.