Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press szuka kolejnych redaktorów naczelnych dla swoich gazet

Polska Press szuka naczelnych do swoich kluczowych gazet – w Łodzi, Krakowie i na Śląsku (fot. Wikipedia)

Polska Press ogłosiła kolejną rekrutację na redaktorów naczelnych swoich gazet. Tym razem poszukuje szefów takich tytułów, jak: "Gazeta Współczesna" i "Kurier Poranny" (Białystok), "Kurier Lubelski", "Dziennik Polski" i "Gazeta Krakowska" (Kraków), "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany" (Łódź) i "Dziennik Zachodni" (Katowice).

Jak informuje zarząd Polska Press Grupy, zainteresowani wzięciem udziału w rekrutacjach powinni mieć bogate doświadczenie zawodowe w branży dziennikarskiej, a także wykazać się umiejętnościami przywódczymi oraz kreatywnością w kierowaniu redakcjami.

Czytaj też: Łącznie 130 chętnych na stanowiska redaktorów naczelnych tytułów Polska Press

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacjach mogą przesyłać odpowiednie dokumenty za pośrednictwem strony wydawcy. Wymagane jest doświadczenie w pracy dziennikarskiej oraz zarządzaniu redakcjami. Miejscem pracy nowych redaktorów naczelnych będą redakcje w Makroregionie Wschód, obejmującym Podlasie i Lubelszczyznę, Sosnowcu (Górny Śląsk i Zagłębie), Krakowie oraz Łodzi.

Wcześniej Polska Press ogłosiła nabór na stanowiska redaktorów naczelnych w makroregionach Pomorze, Wielkopolska i Kujawsko-Pomorskie, Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk, oraz na Podkarpaciu. Do obsadzenia pozostają stanowiska w Warszawie, Opolu i Kielcach. Wydawnictwo nie zmieniło do tej pory redaktorów naczelnych w Kielcach ("Echo dnia") i Opolu ("Nowa Trybuna Opolska"). Pozostałe tytuły od początku kwietnia prowadzą zastępcy redaktorów naczelnych pełniący ich obowiązki.

Czytaj też: "Gazeta Czechowicka" po ponad 23 latach żegna się z czytelnikami. "Zawieszamy wydawanie"

(PAR, 23.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.