Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport rusza z cotygodniowym "Magazynem olimpijskim"

Program będzie nadawany w soboty o 11.30 (fot. Pixabay.com)

Polsat Sport będzie nadawał cotygodniowy "Magazyn olimpijski" z informacjami o przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu i komentarzami ekspertów.

Pierwszy odcinek zostanie zrealizowany w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, gdzie wspominane będzie stulecie startów Polaków na igrzyskach. Kolejne będą realizowane w studiu Polsat Sport. W "Magazynie olimpijskim" znajdą się też m.in. relacje z Paryża, z przygotowań do igrzysk. Program poprowadzą dziennikarze stacji Jerzy Mielewski i Aleksandra Szutenberg.

Magazyn będzie nadawany co sobotę o 11.30 (od 20 kwietnia) w Polsat Sport i na Polsatsport.pl.

XXXIII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku. Telewizja Polsat nie będzie ich transmitowała. Prawa do nich ma TVN Warner Bros. Discovery, a sublicencję na wybrane transmisje - TVP.

(MNIE, 19.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.