Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lifetube znowu ma prezesa

Jakub Różycki pracował na stanowiskach kierowniczych w Allegro i Shoppee (fot. materiały prasowe)

Lifetube, agencja influencer marketingu i ekonomii twórców, ma nowego prezesa. Jakub Różycki zajął stanowisko zwolnione ponad roku temu przez Pawła Stano.

Jakub Różycki ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracującymi w obszarze nowych technologii. Przez siedem lat w McKinsey doradzał spółkom różnych branż, a ostatnio pracował na stanowiskach kierowniczych w Allegro i Shoppee.

Ponad rok na stanowisku prezesa Lifetube był wakat. Po odejściu Pawła Stano w grudniu 2022 roku (z przyczyn osobistych) firmą zarządzał komitet wykonawczy złożony z ośmiu kluczowych menedżerów wspieranych bezpośrednio przez właścicieli agencji z Mediacap.

W październiku 2023 roku Lifetube przeszła rebranding. Uprościła strukturę marek, opracowała nowe produkty dla twórców i reklamodawców, zmieniła identyfikację wizualną.

(AMS, 18.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.