Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press poszukuje dziennikarzy i handlowców. Redakcje są otwarte na powroty

Redakcje dzienników regionalnych Polska Press poszukują dziennikarzy nieoficjalnymi kanałami (fot. Wikipedia.org)

Dziś kończy się rekrutacja na stanowiska redaktorów naczelnych dzienników i serwisów Polska Press w czterech regionach. Tytuły poszukują też dziennikarzy.

W środę 17 kwietnia upływa termin nadsyłania aplikacji w procesie rekrutacyjnym na redaktorów naczelnych dzienników regionalnych w czterech makroregionach grupy.

Trwają nieformalne poszukiwania dziennikarzy

W makroregionie pomorskim na obsadzenie czeka stanowisko redaktora naczelnego "Dziennika Bałtyckiego" i "Głosu – dziennika Pomorza", w Rzeszowie – "Nowości", w makroregionie obejmującym Ziemię Lubuską i Dolny Śląsk – "Gazety Lubuskiej" i "Gazety Wrocławskiej", w makroregionie Wielkopolska, Kujawsko Pomorskie – "Głosu Wielkopolskiego", "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości-Dziennika Toruńskiego".

Czytaj też: Wirtualna Polska oferuje lokalnym wydawcom swój CMS. Wydawcy wolą być niezależni

Jednocześnie w regionalnych redakcjach trwają nieformalne poszukiwania nowych dziennikarzy. Jak dowiedział się nieoficjalnie "Presserwis", to regiony decydują, kogo chcą zatrudnić, ale redakcje są otwarte na nowe nazwiska, a także na powroty dziennikarzy, którzy z Polska Press rozstali się po przejęciu grupy przez Orlen.

Według oficjalnej informacji biura prasowego PPG Polska Press Grupa na bieżąco publikuje ogłoszenia o pracę dla dziennikarzy i redaktorów gazet oraz serwisów. Wszystkie aktualne rekrutacje dostępne są na stronie z ofertami pracy.

Na razie jednak oferty, zgodnie z zapowiedzią prezesa Zenona Nowaka, dotyczą przede wszystkim stanowisk sprzedażowych. Tu również Polska Press musi nadrobić zaległości po ostatnich trzech latach.

Czytaj też: Reklamodawcy wracają do Telewizji Polskiej. "Spółka znajduje się na dobrym kursie"

(PAR, 17.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.