Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia została partnerem medialnym polskiej siatkówki

Po trzech latach promowania siatkówki klubowej Interia zajmie się również największymi imprezami siatkarskimi na świecie (fot: Interia)

Interia jako jedyny portal horyzontalny w Polsce obejmie tytuł partnera medialnego polskiej siatkówki. Marka Interia będzie towarzyszyć meczom polskiej reprezentacji kobiet i mężczyzn rozgrywanych na całym świecie. Patronuje medialnie także klubowym rozgrywkom Polskiej Ligi Siatkówki.

Grupa Polsat Plus, do której należy Interia, od 26 lat wspiera rozwój tej dyscypliny w Polsce. Interia od trzech lat promuje klubową siatkówkę w Polsce. Jest patronem PlusLigi (mężczyźni), Tauron Ligi (kobiety) oraz Tauron 1. Ligi (mężczyźni). Wspiera medialnie towarzyskie turnieje (Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza i Amica Cup).

Współpracowała także z influencerami siatkarskimi Pawłem Pyziakiem i Andrzejem Wroną oraz reprezentantem polskiej kadry Wilfredo Leónem. W studiu Podcastu Olimpijskiego Aleksandra Szutenberg gościła topowych zawodników Aleksandra Śliwkę, Magdalenę Stysiak, Łukasza Kaczmarka, Bartosza Bednorza i Tomasza Fornala.

Już w 2022 roku Interia podczas siatkarskich Mistrzostw Świata, współorganizowanych przez Polskę, przygotowała ponad 400 materiałów z turnieju mężczyzn i kobiet. Podobną liczbę publikacji, w tym relacji prosto z kilku europejskich krajów, zaprezentowała w związku z Mistrzostwami Europy siatkarzy i siatkarek w 2023 roku.

(PAR, 13.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.