Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Wolski publicystą TVMN. Stacja nawiązała też współpracę z "Do Rzeczy"

Stacja nadaje u mniejszych operatorów, w internecie i na lokalnych naziemnych MUX MWE Networks (screen: TVMN)

Do zespołu stacji TVMN, nadawanej przez spółkę Telewizja Media Narodowe, dołączył satyryk Marcin Wolski. Stacja nawiązała też współpracę z "Do Rzeczy" (Orle Pióro).

Jak informuje Piotr Barełkowski, pełniący obowiązki prezesa spółki Telewizja Media Narodowe, współpraca z "Do Rzeczy" jest długoterminowa. W jej ramach stacja będzie pokazywała produkowane przez "Do Rzeczy" rozmowy z udziałem Wojciecha Cejrowskiego, Rafała Ziemkiewicza czy Pawła Lisickiego.

Nowością jest także program satyryka Marcina Wolskiego, do połowy grudnia współpracującego z TVP przy programie "W tyle wizji". - To będą komentarze wierszowane, satyryczne - wyjaśnia Barełkowski. Tytuł programu to "Marcin Wolski przedstawia".

Stacja wprowadziła też do ramówki transmisję Koronki do Miłosierdzia Bożego (godz. 15) i mszę świętą (18) z Niepokalanowa.

Telewizja Media Narodowe - nadawca stacji TVMN i wydawca Tvmn.pl - pierwszy okres działalności (od 27 stycznia do 31 grudnia 2023) zakończyła z 2,3 mln zł przychodów ze sprzedaży i 422 tys. zł zysku netto.

W ofercie kanału znajdują się głównie programy publicystyczne. Od lutego br. obowiązki prezesa spółki pełni Piotr Barełkowski, który zastąpił w tej roli Roberta Bąkiewicza. Ten zbył pakiet kontrolny akcji w spółce.

Stacja nadaje u mniejszych operatorów, w internecie i na lokalnych naziemnych MUX MWE Networks. Nie jest mierzona przez Nielsen Media.

(MNIE, 11.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.