Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Crime+Investigation Polsat nabył licencję do emisji dwóch seriali dokumentalnych Viaplay

"Sprawa Iwony Wieczorek" będzie nadawana od 21 maja, a "Tajemnice polskich morderstw" - od 9 kwietnia (fot. materiały prasowe)

Kanał Crime+Investigation Polsat (A+E Networks) nabył od Viaplay licencję na emisję seriali dokumentalnych "Tajemnice polskich morderstw" i "Sprawa Iwony Wieczorek". Oba opowiadają o prawdziwych sprawach kryminalnych.

"Sprawa Iwony Wieczorek" będzie nadawana od 21 maja, a "Tajemnice polskich morderstw" - od 9 kwietnia.

Serwis Viaplay, który z Polski ma wycofać się latem 2025, w ostatnim czasie udziela licencji do swoich produkcji serialowych i dokumentalnych innym podmiotom, np. serwisowi Netflix (m.in. serial "Morderczynie" i dokument "1992: Wielka gra") oraz kanałowi FX (np. "Morderczynie"). Są to licencje niewyłączne, więc wszystkie produkcje pozostają też w ofercie Viaplay.

Zobacz także: TVP 3 z własną śniadaniówką. Dagmara Kowalska i Andrzej Sołtysik wśród prowadzących

Trzy kanały A+E Networks: History Channel, History2 i Crime+Investigation Polsat w ostatnim czasie poszerzyły zasięg o oferty operatorów: Telpol z Chorzowa, Avios (telewizję pod tą marką oferują lokalni operatorzy z całej Polski), Telewizja Kablowa Toruń, JMDI z Warszawy i Telewizja Kablowa Koszalin.

(MNIE, 05.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.