Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Nawacki odchodzi ze stanowiska redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu”

Grzegorz Nawacki pełnił funkcję redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu” od marca 2019 roku (materiały prasowe)

Z „Pulsem Biznesu” rozstaje się redaktor naczelny Grzegorz Nawacki. W grupie medialnej Bonnier Business Polska formalnie pozostanie do końca kwietnia.

Od 3 kwietnia p.o. redaktora naczelnego "Pulsu Biznesu" jest  dotychczasowy zastępca Nawackiego - Marcin Goralewski.

Grzegorz Nawacki był redaktorem naczelnym „Pulsu Biznesu” od marca 2019 roku. Wcześniej przez osiem lat był wicenaczelnym dziennika i szefem serwisu internetowego. Z wydawnictwem związany jest od prawie 20 lat.

Nawacki jest absolwentem wydziału dziennikarstwa w Collegium Civitas. Zajmował się tematyką rynku kapitałowego, funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, oraz private equity. W 2009 r. został uznany „Dziennikarzem Roku” przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami. W 2007 r. zdobył nagrodę „Debiut Roku” w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

(MZD, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.