Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Tok FM ma korespondenta w Rzeszowie. Nowi reporterzy w Radiu Zet

Marcin Starzec pracuje w Rzeszowie, gdzie dotychczas Tok FM nie miał reportera (fot. materiały prasowe)

Marcin Starzec został korespondentem radia Tok FM w Rzeszowie. Z kolei pracę w dziale informacji Radia Zet rozpoczęli reporterzy Szymon Kastelik i Jan Kielak.

Dotychczas Tok FM nie miał swojego korespondenta w stolicy Podkarpacia. Starzec od 2020 roku był związany z Radiem Eska.

Czytaj też: Anna Burzyńska, wieloletnia sekretarz radiowej Jedynki i Trójki, ponownie w Programie I

Z kolei w Radiu Zet nowym reporterem na Śląsku został Szymon Kastelik, który zastąpił Alicję Waliszewską (odeszła z Zetki). Kastelik przez ostatnie ponad cztery lata był związany z regionalnym serwisem Silesia24.pl.

Tok FM i Radio Zet mają również nowych reporterów w Warszawie. Do warszawskiego zespołu Tok FM dołączył Błażej Kulesza (wcześniej TVP 3 Warszawa i Superstacja). Kulesza zastąpił Huberta Kowalskiego (odszedł z rozgłośni). Stołecznym reporterem Zetki został Jan Kielak, wcześniej dziennikarz warszawskiego Radia Kolor. Wcześniej – w marcu – pracę rozpoczął tam Tomasz Kubat. Ostatnio z Radia Zet odeszło troje reporterów z Warszawy: Joanna Mąkosa, Jacek Czarnecki i Rafał Miżejewski.

Czytaj też: Program III z nową ramówką. Serwisów w Trójce nie będą przedstawiać już Kozińska i Jarek

(KOZ, 06.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.