Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łucja Zaorska dołączyła do Flying Bisons i FDC. Odpowiada za prowadzenie projektów

Zaorska z branżą filmową jest związana od 2013 roku (fot. materiały prasowe)

Łucja Zaorska w Flying Bisons i FDC objęła stanowisko senior digital producer & team lead. Odpowiada za prowadzenie projektów dla głównych międzynarodowych klientów FDC.

Do zadań Łucji Zaorskiej należy uczestniczenie w przetargach, koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu FDC wraz z CEO & założycielem firmy – Krzysztofem Kowalskim.

Czytaj też: Maria Markiewicz senior social media & communication manager w Euvic Media

Zaorska w ostatnich latach związała się z rynkiem reklamowym m.in. w OTO Film. Pracowała dla takich marek, jak m.in. Huawei, T-Mobile, Reckitt, Mercedes, McDonald’s. Przed dołączeniem do Flying Bisons i FDC jako producentka we współpracy z domem produkcyjnym Riots zrealizowała kampanię dla marki Kapitan Navi.

Flying Bisons to spółka doradcza działająca w obszarze digital. Fuzja z FDC ma jej pozwolić na poszerzenie portfolio usług.

Czytaj też: Krzysztof Kosewski dołączył do Group One Media w roli eksperta TV

(KAP, 27.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.