Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powstaje lifestylowy kanał Dolce Vita TV. Prezesem Zbigniew Adamkiewicz

Stacja ma pokazywać programy o luksusowych przedmiotach i pięknych miejscach (fot. Pixabay.com)

W tym roku nadawanie ma rozpocząć kanał lifestylowy Dolce Vita TV - ustalił "Presserwis".

Za projekt odpowiada m.in. Zbigniew Adamkiewicz, w przeszłości szef Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP, a obecnie stojący na czele powstającej stacji Wakacje TV, której start przesunięto ostatnio z lutego na maj.

W Krajowym Rejestrze Sądowym dokonano już rejestracji spółki Dolce Vita TV, nadawcy kanału. Jej prezesem jest Zbigniew Adamkiewicz, a wspólnikami, poza Adamkiewiczem, Barbara Bilińska (w przeszłości m.in. dyrektorka programowa Telewizji WP, Zoom TV, Telewizji Puls i wicedyrektorka TVP 2) oraz Paweł Obczyński (m.in. członek zarządu i wspólnik zajmującej się nieruchomościami firmy Villa Modrzewie).

Początkowo Dolce Vita TV będzie współpracowała z jednym z istniejących kanałów, mając tam swoje pasmo. - Trwają rozmowy - ucina Zbigniew Adamkiewicz. Jak dodaje, w najbliższym czasie spółka wystąpi o koncesję kablowo-satelitarną, tak aby móc nadawać samodzielny kanał Dolce Vita TV. Adamkiewicz zakłada, że jego start mógłby nastąpić jeszcze w tym roku.

Stacja ma pokazywać programy o luksusowych i pięknych miejscach czy przedmiotach, m.in. samochodach, jachtach, plażach, spa. W jej ofercie znajdą się zagraniczne produkcje, ale docelowo kanał chce nadawać również polskie.

(MNIE, 21.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.