Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Travis Kelce ma poprowadzić teleturniej na Amazon Prime Video. Partner Taylor Swift

Travis Kelce jest nie tylko gwiazdą futbolu amerykańskiego, ale też partnerem Taylor Swift, co daje Amazonowi nadzieję na przyciągnięcie szerszej widowni (fot. Wikimedia Commons/All-Pro Reels)

Zespół Kansas City Chiefs, czyli zwycięzca tegorocznego Super Bowl, prowadzi rozmowy z Amazonem na temat reedycji teleturnieju "Are You Smarter Than a Fifth Grader?” ("Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?"). Na platformie Prime Video miałby go poprowadzić Travis Kelce, partner piosenkarki Taylor Swift.

Umowa, jeśli zostanie podpisana, będzie stanowić kolejny krok gwiazdora futbolu amerykańskiego w stronę showbiznesu po występach w "Saturday Night Live”, reality show "Catching Kelce” i podcaście, który prowadzi wraz ze swoim bratem Jasonem.

Według nieoficjalnych informacji, w programie przed laty nadawanym przez stację Fox i prowadzonym przez Jeffa Foxworthy'ego, zamiast dzieci udział wezmą celebryci. Pierwotnie "Fifth Grader" był emitowany od roku 2007 przez trzy sezony, a w 2019 na czwarty sezon został przeniesiony do kanału Nickelodeon. Wtedy program prowadził John Cena - najpierw wrestler, a obecnie aktor (to ten, który podczas tegorocznej ceremonii Oscarów w ramach dowcipu wystąpił niemal nagi).

Kelce nie byłby pierwszym futbolistą, który zostałby gospodarzem teleturnieju. Michael Strahan poprowadził odnowioną wersję "The $100,000 Pyramid" w ABC, a Peyton Manning "College Bowl” dla NBC i serwisu Peacock.

Producenci mają nadzieję, że wykorzystają relację Kelce z Taylor Swift, aby przyciągnąć nowych fanów do planowanej produkcji.

(MAC, 21.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.