Dział: PRASA

Dodano: Marzec 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Sikora i Łukasz Bielak wicenaczelnymi serwisów Grupy DGP INFOR

Łukasz Bielak i Dominika Sikora objęli nowo utworzone stanowiska (fot. materiały prasowe)

Dominika Sikora i Łukasz Bielak awansowali na nowo utworzone stanowiska zastępców redaktora naczelnego serwisów internetowych DGP INFOR.

W ramach nowej struktury grupy internetowej Dominika Sikora kieruje serwisami
Gazetaprawna.pl oraz Forsal.pl. Łukasz Bielak - Infor.pl oraz Dziennik.pl. Oboje będą odpowiedzialni za przygotowanie i realizację strategii rozwoju dla podległych im serwisów oraz nadzór nad bieżącą pracą redakcji.

Czytaj też: Andrzej Rozenek odszedł z redakcji tygodnika "NIE". "Rozstanie definitywne"

Dominika Sikora z INFOR związana jest od 2003 roku. Pełniła dotychczas funkcję zastępczyni redaktora naczelnego "Dziennika Gazety Prawnej”. Jako dziennikarka specjalizuje się w tematyce z zakresu ochrony zdrowia. Ma w dorobku m.in. dwukrotne wyróżnienie w kategorii media w konkursie Menedżer Zdrowia oraz nagrodę Konfederatki w kategorii media, przyznaną przez Pracodawców RP.

Łukasz Bielak karierę w INFOR rozpoczął 14 lat temu, zdobywając doświadczenie w
redakcjach IPP24 oraz INFORLEX. Ostatnio pełnił funkcję kierownika serwisu Infor.pl

(MAC, 15.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.