Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Leroy Merlin partnerem cyklu o metamorfozach wnętrz w "Dzień dobry TVN"

Cykl "Sposób na wnętrze” to około ośmiominutowe wejścia emitowane w czasie programu Dzień Dobry TVN (fot. materiały prasowe)

Sieć Leroy Merlin została partnerem cyklu materiałów w programie "Dzień dobry TVN" pt. "Sposób na wnętrze", przedstawiającego metamorfozy zrealizowane w domach i mieszkaniach Polaków.

Cykl to mniej więcej ośmiominutowe wejścia emitowane w czasie programu "Dzień dobry TVN", w których prowadząca Katarzyna Jaroszyńska prezentuje, jak ekipa Leroy Merlin dokonuje szybkiej metamorfozy danego wnętrza.

Czytaj też: "Gdzie Zamieszkać" McCann Poland wygrywa The Drum World Creative Ranking 2024 w sektorze finansowym

Celem programu ma być inspirowanie i pokazywanie rozwiązań wnętrzarskich problemów, które najczęściej spotykamy w mieszkaniach czy domach.

Program "Sposób na wnętrze" będzie emitowany raz na dwa tygodnie na antenie TVN w godzinach porannych od 8 marca i obejmie cykl 16 odcinków.

Efekty metamorfoz z TVN mają być ponadto udokumentowane w dziale "Porady" na stronie Leroymerlin.pl, archiwalne odcinki cyklu będzie zaś można obejrzeć również na kanale YouTube marki Leroy Merlin.

Czytaj też: Lidl uruchamia kampanię marketingową i podkreśla, że ma jednolite ceny w całej Polsce

(AMS, 11.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.