Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Dąbrowska i Marcin Zawada prowadzącymi w Polskim Radiu 24

Zuzanna Dąbrowska po raz pierwszy poprowadziła "Stan rzeczy" w poniedziałek 4 marca (fot. YouTube/Rzeczpospolita)

Zuzanna Dąbrowska z Polskiej Agencji Prasowej i Marcin Zawada z Onetu dołączają do grona prowadzących audycję "Stan rzeczy" w Polskim Radiu 24.

"Stan rzeczy" od tego tygodnia nadawany jest o nowej porze – w dni powszednie nie po 19.30, a po 21.30. W audycji wydarzenia komentują zapraszani do studia publicyści. W poniedziałek program po raz pierwszy poprowadziła Zuzanna Dąbrowska (będzie pojawiać się co tydzień). Z kolei Marcin Zawada zadebiutuje jako gospodarz audycji w czwartek. W gronie prowadzących pozostaje również Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski.

Czytaj też: Audycja Hawryluka i Chacińskiego wraca na antenę radiowej Trójki

Zuzanna Dąbrowska od połowy lutego 2024 roku jest wicenaczelną Polskiej Agencji Prasowej, do której przeszła z "Rzeczpospolitej". Przez sześć lat – do połowy 2016 roku – pracowała w Programie I Polskiego Radia. 

Marcin Zawada od 2015 roku jest dziennikarzem Onetu. Prowadzi programy wideo, w tym "Onet Rano". Wcześniej pracował w Polsacie i Telewizji Polskiej.

Ponadto do Polskiego Radia wróciła po ośmiu latach Katarzyna Boguniecka, która została wydawczynią dnia w Polskim Radiu 24. W latach 2017-2021 była kierowniczką redakcji warszawsko-mazowieckiej w TVP 3 Warszawa.

Czytaj też: Renata Grochal poprowadzi "Salon polityczny Trójki". Zastąpi Beatę Michniewicz

(KOZ, 05.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.