Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Arkadiusz Stępień-Miernikowski i Jakub Rybski w zespole RMF FM. Odeszła Michalik

Arkadiusz Stępień-Miernikowski rozpoczął pracę w RMF FM z początkiem marca (fot. materiały prasowe)

Do działu informacji RMF FM dołączyli Arkadiusz Stępień-Miernikowski i Jakub Rybski. Stępień-Miernikowski będzie przygotowywał i przedstawiał "Fakty RMF FM". Z kolei Rybski został reporterem w warszawskim oddziale. Odeszła zaś prezenterka "Faktów" Karolina Michalik.

Stępień-Miernikowski do RMF FM przeszedł z warszawskiego Radia Kolor, gdzie również był serwisantem. Wcześniej pracował w Polskim Radiu – Trójce, Czwórce i Informacyjnej Agencji Radiowej. Przez pięć lat związany był z akademickim Radiem UWM FM w Olsztynie – najpierw jako reporter, a następnie wydawca. Z radiem związany jest od 12 lat.

Czytaj też: Joanna Klimowicz odchodzi z "Gazety Wyborczej". Pracowała tam przez 17 lat

Nowy reporter RMF FM Jakub Rybski od 2021 do 2024 roku związany był z redakcją National-Geographic.pl, gdzie zajmował się głównie tematami popularnonaukowymi, a także historycznymi i kulturalnymi. W latach 2017-2021 był dziennikarzem TVN 24. 

Z RMF FM rozstała się Karolina Michalik, która przygotowywała i przedstawiała "Fakty". W stacji pracowała od 2017 roku. Jak już podawaliśmy, po siedmiu latach odeszła też prowadząca "Fakty" Katarzyna Staszko. Trzech reporterów Paweł Balinowski, Roch Kowalski i Mariusz Piekarski – opuściło warszawski oddział rozgłośni (cała trójka przeszła do TVP Info).

Czytaj też: Zmiany w Polskiej Agencji Prasowej. Nowy szef działu społecznego i nowi dziennikarze

(KOZ, 04.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.