Dział: RADIO

Dodano: Marzec 01, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Osiecki znany z „DGP” poprowadzi w „Sygnałach dnia” rozmowy polityczne

Grzegorz Osiecki jest laureatem Grand Press Economy w 2019 roku. Był też nominowany do Grand Press w kategorii news w 2018 (fot. materiały prasowe)

Do zespołu „Sygnałów dnia” Programu 1 Polskiego Radia dołącza dziennikarz Grzegorz Osiecki. Będzie jednym z prowadzących poranne rozmowy z politykami na antenie stacji. Pracę zacznie 7 marca.

- Grzegorz Osiecki ze swoim ogromnym doświadczeniem i siłą spokoju będzie wzmocnieniem zespołu „Sygnałów dnia”. Cieszę się, że przyjął propozycję współpracy z radiową Jedynką – mówi Paulina Stolarek, dyrektorka-redaktorka naczelna stacji.

Grzegorz Osiecki to dziennikarz i publicysta Dziennika Gazety Prawnej specjalizujący się w tematyce politycznej, ekonomicznej, w tym finansów publicznych, ubezpieczeń społecznych i polityki społecznej. Laureat Grand Press Economy w 2019 roku. Nominowany do Grand Press w kategorii news w 2018. Karierę w mediach zaczynał w latach dziewięćdziesiątych w Programie 3 Polskiego Radia, potem w Informacyjnej Agencji Radiowej w Polskim Radiu oraz telewizyjnej Panoramie w TVP 2. Od 2008 r. w „Dzienniku” potem w „Dzienniku Gazecie Prawnej".

Na początku lutego Osiecki przekazał, że po 15 latach w „Dzienniku Gazecie Prawnej” przyszedł czas na zmiany. – Opuszczam najlepszą gazetę w Polsce, żeby podjąć nowe wyzwania. Szczegóły będą znane w kolejnych tygodniach – podkreśla Osiecki.

Czytaj też: Rafał Hirsch dołączył do serwisu Forsal.pl. To laureat Grand Press Economy

14 lutego br. stanowisko redaktorki naczelnej – dyrektorki Programu 1 Polskiego Radia objęła Paulina Stolarek. Nowymi zastępcami zostali Magda Szturemska i Jacek Czarnecki.

(KOZ, 01.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.