Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dzień dobry TVN" wiosną z nowymi cyklami programowymi

"Dzień dobry TVN" prowadzą: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska (fot. materiały prasowe)

Wiosną w porannym programie "Dzień dobry TVN" pojawią się nowe cykle.

W "Pogodzie u Ciebie" prezenter pogody Bartek Jędrzejak odwiedzi widzów w ich ulubionych miejscach spacerów czy odpoczynku.

Wiosną pojawi się również cykl poświęcony dzieciom i młodzieży, który skupi się na rozmowach o tym, jak najmłodsi postrzegają świat oraz z jakimi problemami się mierzą.

Czytaj też: TVP nadal nie opłaca faktur swoim kontrahentom. Producenci grożą pozwami

Inne nowości to m.in. cykl "Porodówka", w którym lekarz Maciej Socha razem ze swoim zespołem pokaże, jak wygląda praca na oddziale ginekologiczno-położniczym, oraz "Kiedyś to było", w którym przypomniane zostaną wydarzenia, przedmioty i miejsca z przeszłości. Z kolei "Młoda Polska" przedstawi sylwetki artystów, ich historie oraz dzieła doceniane na całym świecie. Zaplanowano też cykl podróżniczy "Dzień dobry Ameryko Południowa".

Czytaj też: Wydawcy wysłali pozew do Google. Agora wyceniła straty na 44 mln euro. Google odpowiada

Kontynuowane będą m.in. cykle "OszczędzaMY" i "Miejska dżungla". Pojawi się też wprowadzony w styczniu blok zdrowotny "Całoroczne wyzwanie Raczków".

Program "Dzień dobry TVN" jest nadawany codziennie o 7.45 w TVN.

(MNIE, 29.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.