Dział: RADIO

Dodano: Luty 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w Radiu Katowice. Paweł Nadrowski wśród prowadzących poranne rozmowy

Audycja Radia Katowice "Temat do dyskusji" zyskała nową formułę (fot. materiały prasowe)

Paweł Nadrowski dołączył do grona gospodarzy "Gościa poranka" w Radiu Katowice. W ramówce znalazła się nowa audycja "Bez komentarza". Zmieniła się również formuła "Tematu do dyskusji".

Paweł Nadrowski, który zaczął prowadzić poranne rozmowy, w Radiu Katowice pracuje od sierpnia 2023 roku. Dotychczas prowadził serwisy informacyjne. Wcześniej był m.in. dziennikarzem Radia Zet.

Nową pozycją w ramówce jest "Bez komentarza" (w soboty o 18.15). Wydarzenia tygodnia podsumowują komentatorzy z Uniwersytetu Śląskiego.

Czytaj też: TVP nadal nie opłaca faktur swoim kontrahentom. Producenci grożą pozwami

Radio Katowice zmieniło formułę głównej audycji publicystycznej "Temat do dyskusji". W poniedziałki o 18.20 na antenie i na kanale rozgłośni na YouTube nadawana jest półgodzinna debata polityczna z udziałem przedstawicieli ugrupowań politycznych. Wcześniej "Temat do dyskusji" był emitowany w poniedziałki i wtorki, wydania trwały po 15 minut, a gośćmi było dwóch polityków.

Czytaj też: Wydawcy wysłali pozew do Google. Agora wyceniła straty na 44 mln euro. Google odpowiada

Radio Katowice nawiązało również współpracę z Dariuszem Basińskim z kabaretu Mumio. Wspólnie z dziennikarzem stacji Samuelem Baronem w dwie soboty miesiąca tworzą eksperyment radiowo-dźwiękowy "Radiostacja Urojona".

Likwidatorką i redaktorką naczelną Radia Katowice jest obecnie Ewelina Kosałka-Passia.

(KOZ, 29.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.