Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Luty 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z anteny Polskiego Radia RDC znikają Michał Kolanko, Antoni Trzmiel i Łukasz Adamski

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" Michał Kolanko współpracę z RDC nawiązał w lutym 2016 roku (screen: YouTube/Super Express)

Likwidator Polskiego Radia RDC Grzegorz Jakubowski kończy współpracę z Michałem Kolanko, Antonim Trzmielem i Łukaszem Adamskim – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Grzegorz Jakubowski w poniedziałek 19 lutego podpisał decyzje o zakończeniu współpracy z Michałem Kolanko i Antonim Trzmielem oraz emisji audycji Łukasza Adamskiego, współpracującym z tygodnikiem "Sieci" i serwisem wPolityce.pl. Likwidator nie udziela komentarza.

Czytaj też: Dziennikarze apelują o pozostawienie na stanowiskach szefów Radia dla Ciebie

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" Michał Kolanko współpracę z RDC nawiązał w lutym 2016 roku. Rozmawiał z politykami w audycjach "Polityka w południe" i "Start tygodnia. Antoni Trzmiel – do niedawna związany z TVP i Polskim Radiem (wcześniej TV Republika) – do zespołu rozgłośni dołączył w marcu 2016 roku jako autor programu "Co tam bzyka w polityce". Z kolei Łukasz Adamski miał audycję "Do zobaczenia".

(MNIE, KOZ, 20.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.