Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Luty 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patryk Osadnik przechodzi z portalu Ślązag.pl do Polskiej Agencji Prasowej

Patryk Osadnik karierę dziennikarską rozpoczął w "Dzienniku Zachodnim", następnie – po przejęciu "DZ" przez Orlen – trafił do redakcji portalu Ślązag.pl, założonego przez część zespołu "Dziennika" (fot. materiały prywatne)

Patryk Osadnik został korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w katowickim oddziale PAP.

"Wracam po sześciu i pół roku. Nie jako praktykant, ale korespondent. Cieszę się i dziękuję za zaufanie" – Patryk Osadnik przypomniał w ten sposób, że w czasie studiów terminował w katowickiej redakcji PAP jako stażysta.

Patryk Osadnik karierę dziennikarską rozpoczął w "Dzienniku Zachodnim", następnie – po przejęciu "DZ" przez Orlen – trafił do redakcji portalu Ślązag.pl, założonego przez część zespołu "Dziennika".

W katowickiej redakcji Polskiej Agencji Prasowej pracują teraz nowe osoby. Wieloletnim szefem śląskiego oddziału był Marek Błoński, obecnie szefujący całej PAP, teraz – z uwagi na zawirowania prawne – na stanowisku likwidatora.

(MAT, 13.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.