Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Polska chce od TV Republika miliona złotych za skopiowanie "Jedziemy" Rachonia

Program Rachonia zmienił kanał, ale nie porę nadawania (screen: Tvrepublika.pl)

Daniel Gorgosz, likwidator TVP wezwał Tomasza Sakiewicza, prezesa zarządu i Redaktora Naczelnego Telewizji Republika do zapłaty na rzecz Spółki miliona złotych za naruszenie autorskich praw majątkowych do audycji „Jedziemy”.

W wezwaniu przedprocesowym Gorgosz domaga się zaprzestania realizacji, emisji i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie, emitowanej obecnie na antenie Telewizji Republika audycji „Jedziemy. Michał Rachoń” oraz natychmiastowego usunięcia zarówno jej fragmentów jak i pełnych odcinków z serwisu Youtube oraz platform Facebook i X/Twitter, a także do zaprzestania wykorzystywania logotypu (znaku słowno-graficznego) produkowanego i rozpowszechnianego przez Telewizję Polską programu „Jedziemy”.

(MAT, 12.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.