Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Gnat nie prowadzi już "Panoramy" TVP 2, ale jego program pozostał w TVP

Karol Gnat prowadzi program "Zrujnowani. Odbudowani" (screen: TVP.pl)

Karol Gnat, który prowadził "Panoramę" TVP 2, nadal pojawia się w Telewizji Polskiej, ale jako autor i prowadzący program "Zrujnowani. Odbudowani".

- Z informacji, jakie otrzymujemy od naszych kolegów z redakcji audycji katolickich, wynika, że program "Zrujnowani. Odbudowani" powróci w ramówce wiosennej, tym razem w środy - informuje nas Karol Gnat. I dodaje: - Razem z całym zespołem pozostajemy w gotowości. Trwają jeszcze rozmowy redakcyjno-produkcyjne, ale to normalna procedura przed rozpoczęciem każdego sezonu.

Obecnie program jest nadawany w soboty po "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2. Od marca ma być emitowany w środy, także po porannym programie Dwójki. To magazyn religijny prezentujący świadectwa mężczyzn doświadczonych przez kryzysowe sytuacje i życiowe trudności. Jego producentem jest firma Karola Gnata Magneto Media. Program jest emitowany od jesieni 2023 roku.

Pytany o ewentualny powrót do programów informacyjnych, Karol Gnat stwierdza: - Szczerze mówiąc, fascynuje mnie świat, w którym jestem. Produkcji filmowej i telewizyjnej. Formatów z cyklu human story, ale dużo czasu poświęcam teraz sztucznej inteligencji. Moja firma powoli wdraża te rozwiązania - jesteśmy pod wrażeniem możliwości, jakie daje dzisiaj AI. Chciałbym wiedzę, którą zdobywam, wykorzystać w produkcji nie tylko telewizyjnej, ale również kinowej i reklamowej - mówi.

Zapowiada, że wiosną na różnych platformach streamingowych pojawi się podcast, który będzie pogłębieniem tematów poruszanych w programie "Zrujnowani. Odbudowani".

Karol Gnat z TVP jest związany od 2015 roku. W 2016 dołączył do grona prowadzących główne wydanie "Panoramy" TVP 2. Pojawiał się też w TVP Info, ale z tej stacji odszedł już jesienią 2021, zostając w "Panoramie". Nie znalazł się jednak w składzie tego programu po zmianie władz TVP.

(MNIE, 11.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.