Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Style kontynuuje "Rogalska Show". Odcinki będą dłuższe, ale tylko w niedziele

"Rogalska Show" to program typu late night show (fot. materiały prasowe)

TVN Style kontynuuje program Marzeny Rogalskiej pt. "Rogalska Show". Program zostanie wydłużony z ok. 33 do 43 minut. Jesienią premiery miały miejsce zarówno w niedziele, jak i poniedziałki.

Jak przekazało nam biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery, premiery będą odbywały się raz w tygodniu, w niedziele o godz. 22. Pierwszy odcinek drugiej serii zostanie pokazany 3 marca.

Program zostanie wydłużony z ok. 33 do 43 minut. Jesienią premiery miały miejsce zarówno w niedziele, jak i poniedziałki.

"Rogalska Show" to program typu late night show. W drugiej serii gośćmi będą m.in. aktor Piotr Cyrwus oraz modelka i prezenterka Sandra Kubicka.

Według Nielsen Media w styczniu TVN Style miał średnio 0,29 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,37 proc. w styczniu 2023).

(MNIE, 10.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.