Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Białkowski zastępcą Piotra Witwickiego w Polsacie

Przemysław Białkowski pozostanie szefem Zielonej Interii, ale nie będzie już dyrektorem działu Innowacje w Interii (fot. materiały prasowe)

Przemysław Białkowski został zastępcą dyrektora pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat Piotra Witwickiego - ustalił "Presserwis".

Białkowski pozostanie szefem Zielonej Interii, ale nie będzie już dyrektorem działu Innowacje w Interii. Tam zastąpi go Łukasz Malina, związany z serwisem Geekweek Interii. W pionie informacji i publicystyki Polsatu Białkowski będzie odpowiadał m.in. za pracę z prezenterami i komunikację wewnętrzną w części telewizyjnej pionu.

W Polsat News Białkowski pracował od 2009 roku. Najpierw był reporterem w Katowicach, a w 2013 roku przeszedł do centrali stacji w Warszawie i zaczął prowadzić programy, m.in. "Wydarzenia" i "Nowy dzień". Działem Innowacje w Interii kierował od września 2021. Od czerwca 2022 prowadzi w Polsat News program ekologiczny "Czysta Polska".

Piotr Witwicki dyrektorem pionu informacji i publicystyki Polsatu jest od grudnia. Zastąpił Dorotę Gawryluk, która objęła nowo utworzone stanowisko dyrektorki zarządzającej pionu kanałów tematycznych Telewizji Polsat. Pozostał redaktorem naczelnym Interii.

(MNIE, 08.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.