Dział: RADIO

Dodano: Luty 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

124 tys. zł przez rok zarobiła Ogórek w Radiu Koszalin. Byli też Rachoń i Karnowski

Magdalena Ogórek prowadziła rozmowy w audycji "Express Warszawa-Koszalin" i miała audycję z Marcinem Wolskim (screen: YouTube.com/TVP Info)

W 2023 roku Publiczne Radio Koszalin wypłaciło łącznie 255 tys. zł Magdalenie Ogórek, Tomaszowi Grzywaczewskiemu, Michałowi Karnowskiemu, Michałowi Rachoniowi i Marcinowi Wolskiemu. Prawie połowa tej kwoty trafiła do Ogórek.

Radio Koszalin informacje o ich zarobkach przekazało "Presserwisowi" w odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej.

Rozgłośnia przekazała, że wynagrodzenie Magdaleny Ogórek wypłacone w 2023 roku wyniosło łącznie 123,9 tys. zł.

Ogórek prowadziła rozmowy w audycji "Express Warszawa-Koszalin" i miała audycję z Marcinem Wolskim - "Mistrz i Magdalena. Ogórek i Wolskiego muzeum wyobraźni". Sam Wolski zainkasował przez 2023 rok 31,4 tys. zł.

Gospodarzami rozmów w programie "Express Warszawa-Koszalin" byli również podróżnik i pisarz Tomasz Grzywaczewski oraz Michał Rachoń związani wtedy z Telewizją Polską, a także Michał Karnowski, członek zarządu spółki Fratria, wydawcy "Sieci" i serwisu wPolityce.pl. Grzywaczewski pojawiał się też w audycji "Świat za horyzontem".

Karnowski zarobił 38,7 tys. zł, Grzywaczewski - 35,7 tys. zł, a Rachoń - 25,2 tys. zł.

(KOZ, 08.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.