Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Węglarczyk i Sekielski we wspólnym podcaście „Naczelni” w Onecie. Luźne rozmowy

Tomasz Sekielski i Bartosz Węglarczyk będą tłumaczyć, co dzieje się w polskiej polityce i w sferze społecznej (fot. materiały prasowe)

"Naczelni" – nowy podcast Bartosza Węglarczyka, redaktora naczelnego Onetu oraz Tomasza Sekielskiego, redaktora naczelnego tygodnika "Newsweek Polska" – startuje w poniedziałek. Mają to być luźne rozmowy z komentarzami do najważniejszych bieżących wydarzeń politycznych i społecznych.

W każdym odcinku Węglarczyk i Sekielski będą tłumaczyć to, co dzieje się w polskiej polityce i w sferze społecznej. – Z Tomkiem zawsze mi się świetnie pracowało, głęboko wierzę w powodzenie tego projektu. Jest to też okazja do połączenia dwóch silnych marek – Onetu i "Newsweeka" w duchu misji "RASP razem" – mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

Czytaj też: Daniel Gorgosz odpowiedział na apel Solorza. Wypomniał mu brak reakcji za rządów PiS

– Zajmiemy się tym, co nas denerwuje, przeraża, śmieszy. Często rozmawiamy z Bartkiem, mogę obiecać, że będziemy się spierać i drwić ze wszystkiego – dodaje Tomasz Sekielski, redaktor naczelny "Newsweeka".

Nowe odcinki podcastu "Naczelni" będą się pojawiały w poniedziałki w Onet Audio w portalu Onet.pl i na Newsweek.pl.

Czytaj też: Jak Jagiełło o Grunwaldzie, czyli znani dziennikarze opowiadają o największych wpadkach

(PAR, 05.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.