Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec kanału Dizi Grupy Kino Polska. Zastąpi go opóźniony Novelas+

Według Nielsen Media w 2023 roku kanał Dizi miał średnio 0,02 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, a Novelas+ - 0,07 proc. (fot. materiały prasowe)

1 marca kanał Dizi, należący do Grupy Kino Polska, zostanie zastąpiony Novelas+1, czyli opóźnioną o godzinę wersją stacji Novelas+.

- Zależy nam, by jak największe grono widzów miało możliwość oglądania swoich ulubionych seriali. Dzięki nowemu kanałowi widzowie, którzy nie zdążyli obejrzeć swojego programu na Novelas+ albo spóźnili się na jego emisję, będą mieli okazję zobaczyć go na antenie Novelas+1. Kanał ten połączy to, co najlepsze w ofercie Dizi i Novelas+ - przekazało nam biuro prasowe Grupy Kino Polska.

Widzowie Novelas+ i Novelas+1 będą mogli oglądać zarówno tureckie telenowele, obecne już w Dizi, jak i latynoamerykańskie, pokazywane przez Novelas+.

Novelas+ (z portfolio Grupy Canal+) nadaje od końca grudnia 2020 roku. Z kolei Dizi istnieje od kwietnia 2021.

Grupa Kino Polska jest częścią SPI International, należącego do Grupy Canal+.

Według Nielsen Media w 2023 roku kanał Dizi miał średnio 0,02 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (wzrost z 0,01 proc. w 2022), a Novelas+ - 0,07 proc. (0,06 proc. w 2022).

(MNIE, 02.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.