Dział: INTERNET

Dodano: Luty 01, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kontynuacje seriali "Teściowie", "Sługa narodu" i "Krew" w Polsat Box Go. Nowością będzie "Zdrada"

Jedną z głównych ról w serialu "Zdrada" gra Paweł Małaszyński (fot. Aleksandra Mecwaldowska/Polsat)

W ofercie serialowej serwisu Polsat Box Go na najbliższe miesiące znalazły się drugie sezony "Krwi", "Teściów" i "Sługi narodu" oraz nowa produkcja "Zdrada".

W obsadzie "Zdrady" są m.in. Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk. W serialu zamężna Julia (w tej roli Anna Karczmarczyk) wdaje się w romans z żonatym Pawłem (Paweł Małaszyński). Kochankowie nie zdają sobie jednak sprawy z łączących ich zależności, związanych m.in. z działaniami organów ścigania.

Czytaj też: Wieloletni szef Endemolu Ryszard Sibilski przeszedł do konkurencji, do Jake Vision

"Zdrada" to polska wersja holenderskiego serialu "Overspel". Serial produkuje Polot Media. Za reżyserię odpowiada Makary Janowski, a autorem zdjęć jest Paweł Figurski. "Zdrada" w Polsat Box Go pojawi się 29 maja.

Z kolei drugi sezon thrillera psychologicznego "Krew" zadebiutuje 5 kwietnia, komediowo-obyczajowego "Sługi narodu" - 9 lutego, a komediowych "Teściów" - 30 kwietnia.

(MNIE, 01.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.