Dział: INTERNET

Dodano: Luty 07, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Polityka" uruchomiła wersję testową serwisu internetowego

Tygodnik "Polityka" (Polityka Spółdzielnia Pracy) uruchomił wersję testową nowej strony internetowej. Ma być ona bardziej informacyjna, ale nie będzie konkurować z serwisami newsowymi.

– Polityka.pl jest teraz nie tylko internetowym wydaniem drukowanego tygodnika, ale samodzielnym serwisem, w którym pojawiać się będą treści przygotowywane wyłącznie na tę stronę – mówi Marek Ścibor, szef Polityki.pl. Na stronie publikowane będą na bieżąco aktualizowane doniesienia agencyjne, komentowane przez dziennikarzy i publicystów tygodnika. – Nie chcemy ścigać się z serwisami newsowymi. Chcemy być na bieżąco, ale bardziej pokazując tło i komentując najświeższe doniesienia – tłumaczy Ścibor. Wyłącznie na stronie internetowej pojawią się działy: humor, selekcja kulturalna, krzem i wobec, blogi publicystów oraz czytelników. Uruchomiono też dział technopolis, sekcję technologiczną, gdzie oprócz informacji ze świata nauki i techniki zamieszczane są recenzje gier komputerowych. Na stronie pojawią się fotoopowieści i materiały wideo przygotowywane przez redakcję internetową, która liczy obecnie pięć osób. Udostępniono też za darmo archiwum tygodnika. Zmieniona Polityka.pl oficjalnie wystartuje na przełomie lutego i marca.
www.polityka.pl

(KRZ, 07.02.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.