Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 18, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Potwierdzili: Stockinger z TVN i Górska prowadzą "Pytanie na śniadanie" w TVP

Stockinger przez ostatnich 10 lat pracował jako reporter konkurencyjnego "Dzień dobry TVN" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

TVP potwierdziła nieoficjalne informacje "Presserwisu". Do zespołu "Pytania na śniadanie" w Dwójce dołączą Joanna Górska i Robert Stockinger.

Stworzą parę prowadzących. Na antenie zadebiutują w piątek. Stockinger przez ostatnich 10 lat pracował jako reporter konkurencyjnego "Dzień dobry TVN". Prowadził też letnie wydania programu pt. "Dzień dobry wakacje". Z kolei Joanna Górska do lata 2021 była związana z Polsat News, gdzie m.in. prowadziła "Nowy dzień". Później można było ją zobaczyć np. w przeglądzie prasy w "Dzień dobry TVN".

W ostatnim czasie w "Pytaniu na śniadanie" TVP 2 przestały pojawiać się m.in. Anna Popek i Małgorzata Opczowska. Obie, poza śniadaniówką Dwójki, prowadziły programy na antenie TVP Info w czasie, gdy zarządzał nim Samuel Pereira.

(MNIE, 18.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.