Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Kowalski za Michała Winnickiego na czele spółek telewizyjnych MWE Networks

Marcin Kowalski ostatnio współpracował z MWE Networks jako doradca zarządu (fot. materiały prasowe)

Marcin Kowalski zastąpi Michała Winnickiego w roli prezesa spółek telewizyjnych MWE Networks.

Jak podano w komunikacie, założyciel i właściciel firmy Michał Winnicki skupi się na nowych obszarach działalności i rozwoju biznesu za granicą. Siedziba spółki mieścić się będzie na Cyprze.

Prezesem spółek telewizyjnych zostanie Marcin Kowalski, natomiast Karol Warda obejmie funkcję wiceprezesa. 

Marcin Kowalski będzie nadzorować piony dystrybucji, sprzedaży, finansów, techniki telewizyjnej i nadawczej oraz rozwoju biznesu. Z kolei Karol Warda będzie odpowiedzialny za obszar programowy, marketingowy i produkcyjny.

Marcin Kowalski w latach 2015-2020 zasiadał w zarządzie spółki Kino Polska TV. Ostatnio współpracował z MWE Networks jako doradca zarządu.

Karol Warda od ponad roku jest dyrektorem programowym kanałów telewizyjnych MWE Networks, a wcześniej był wicedyrektorem programowym i szefem autopromocji Telewizji Puls. 

W portfolio MWE Newtorks są m.in. naziemna Antena HD, muzyczne Power TV, Nuta Gold i Junior Music, filmowy Filmax i sportowy Golf Channel Polska.

(KOZ, 23.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.