Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Antoni Królikowski i Katarzyna Ucherska w nowym serialu kryminalnym TV 4 "Uroczysko"

Katarzyna Ucherska i Antoni Królikowski tworzą serialowy duet komisarzy (fot. materiały prasowe)

TV 4 od grudnia emitować będzie serial kryminalny "Uroczysko" z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych.

Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje się jej oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu, z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Agata i Filip tworzą duet, który staje się skuteczny w rozwiązaniu spraw kryminalnych.

Czytaj też: Nie taka czysta 300polityka.pl. Do serwisu płyną duże pieniądze ze spółek Skarbu Państwa 

Obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka, w serialu nie zabraknie wątków prywatnych bohaterów i ich miłosnych perypetii.

W obsadzie widzowie zobaczą również m.in.: Przemysława Cypryańskiego, Michała Milowicza, Kazika Mazura, Damiana Kulca, Macieja Mikołajczyka i Klaudię Sokołowską.

Czytaj też: Dzięki transmisjom z nowego parlamentu TVN 24 ma rekord udziału w widowni

Serial dla Czwórki produkuje ATM Grupa. Producentką "Uroczyska" jest Monika Galliot Salinska, głównym scenarzystą - Błażej Przygodzki, a głównym reżyserem - Kamila Fidler.

Serial "Uroczysko" oglądać będzie można od poniedziałku do czwartku o 20, począwszy od 4 grudnia.

(KOZ, 16.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.