Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix w listopadzie z premierą "Informacji zwrotnej" oraz "Morderczyń" z oferty Viaplay

"Morderczynie" to autorska produkcja Viaplay (screen: YouTube/ Netflix Polska)

W listopadzie w Netflixie zadebiutuje autorski serial tego serwisu zatytułowany "Informacja zwrotna" oraz kolejne produkcje TVP i Viaplay.

W głównej roli w "Informacji zwrotnej" występuje Arkadiusz Jakubik, który gra uzależnionego od alkoholu byłego muzyka rockowego. Jak czytamy w opisie, wyrusza on "w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki", aby odnaleźć swojego zaginionego syna (w tej roli Jakub Sierenberg).

"Informację zwrotną" reżyseruje Leszek Dawid, a autorem scenariusza jest Kacper Wysocki. Za produkcję odpowiada Opus TV. Serial powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Premierę zaplanowano na 15 listopada.

Z kolei 30 listopada w Netflixie pojawi się serial "Morderczynie", który w październiku miał już premierę w Viaplay. To produkcja Viaplay Original inspirowana książką Katarzyny Bondy.

Ponadto od 2 listopada będzie można oglądać serial historyczny TVP "Polowanie na ćmy". Także na początku listopada pojawi się film historyczny TVP pt. "Marzec '68".

Wcześniej w Netflixie zadebiutowały już inne produkcje TVP, np. "Rodzinka.pl" i "Ania" oraz Viaplay, np. "Tajemnice polskich morderstw".

Viaplay chce wycofać się z Polski. Trwają poszukiwania nowego właściciela lub partnera dla tego serwisu. Viaplay prowadzi też audyt swojej oferty.

(MNIE, 30.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.