Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marta Cwalina-Śliwińska, dyrektorka marketingu BRW, odeszła z firmy

Marta Cwalina-Śliwińska po ponad roku pracy na stanowisku dyrektorki marketingu odeszła z Black Red White (fot. linkedin.com/in/martacwalinasliwinska/)

Marta Cwalina-Śliwińska, po ponad roku pracy na stanowisku dyrektorki marketingu Black Red White, zakończyła współpracę z firmą. Zastąpiła ją Marta Banach, koordynatorka ds. marketingu.

Cwalina-Śliwińska odpowiadała za cztery obszary marketingu: strategię i budowanie marki, promocje, instore marketing oraz za wewnętrzną agencję zajmującą się projektowaniem graficznym i fotografią.

Przed dołączeniem do BRW Cwalina-Śliwińska była marketing & customer experience director w KUKE, wcześniej zajmowała się konsultingiem marketingowym we własnej firmie Cwalina Marketing Consulting. Przez ponad 12 lat pracowała w Mars Polska jako portfolio manager (Twix, Mars, Bounty, Milky Way, Mars Ice Cream).

(AMS, 19.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.