Dział: INTERNET

Dodano: Październik 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego. „Fajnie było”

Okres wypowiedzenia Stanowskiego będzie trwał do końca stycznia 2024 r. (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Krzysztof Stanowski, założyciel jednego z najpopularniejszych kanałów sportowo-rozrywkowych na polskim YouTube, właściciel grupy Weszło, postanowił odejść z Kanału Sportowego. W piątek wieczorem poinformował, że złożył wypowiedzenie. Teraz biegnie mu trzymiesięczny okres wypowiedzenia.  

"Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca - gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych - temat stał się głośny" - poinformował dzisiaj na Twitterze (X) Krzysztof Stanowski. I dalej: "Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek świadczenia pracy przez kolejne trzy miesiące (do końca stycznia 2024), chyba że strony ustalą inaczej".

Następnie Stanowski podziękował: "Bardzo dziękuję wszystkim, którzy tworzyli ze mną ten ekscytujący projekt. Przede wszystkim dziękuję widzom, z którymi spędziłem ostatnie blisko cztery lata - czy też rozmawiając podczas programów, czy też czytając Wasze komentarze. Fajnie było! I może jeszcze będzie".

Kanał Sportowy został uruchomiony przez Stanowskiego wraz z Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Mateuszem Borkiem - znanymi dziennikarzami sportowymi - w marcu 2020 r. Już w pierwszym roku działania miał pół mln subskrypcji, a już w 2021 r. osiągnął 10 mln przychodów.

(MAT, 13.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.