Dział: INTERNET

Dodano: Październik 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Weekend.Gazeta.pl zadebiutowały dwa cykle redakcyjne: „Po prostu pieniądze" i „Milenialsi"

W cyklu „Po prostu pieniądze" Anna Kalita rozmawia m.in. z ekspertami między innymi o tym, co wolno komornikom, jakie sprawy wygrywają Polacy w sądach przeciwko byłym pracodawcom, Maria Organ zastanawia się z kolei nad tym, co ukształtowało pokolenie dzisiejszych 30- i 40-latków (fot. materiały prasowe)

W Weekend.Gazeta.pl zadebiutowały dwa cykle redakcyjne: „Po prostu pieniądze" autorstwa Anny Kality i „Milenialsi", za który odpowiada Maria Organ.

W cyklu „Po prostu pieniądze" Anna Kalita rozmawia z ekspertami o tym, co wolno komornikom, jakie sprawy wygrywają Polacy w sądach przeciwko byłym pracodawcom i jak nie dać się banksterom. W drugim cyklu „Milenialsi" Maria Organ zastanawia się nad tym, co ukształtowało pokolenie dzisiejszych 30- i 40-latków, jak radzi sobie ono z wyzwaniami współczesności i dlaczego czasami czuje się tak bardzo zagubione.

Czytaj też: Pytanie długie na minutę i 13 sekund, pomylona plansza i dżingiel nie w porę. Debata TVP

Pierwsze teksty o milenialsach spotkały się z bardzo dużym odzewem naszych czytelników i czytelniczek. Ewidentnie jest to grupa, która ma potrzebę dyskutowania o swoim pokoleniu” – mówi cytowana w komunikacie Anna Budyńska, redaktorka naczelna serwisu Weekend.Gazeta.pl.

(MZD, 10.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.