Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia startuje z nową odsłoną kampanii "Pomiędzy". Promuje dziennikarzy

Działania będa prowadzone w telewizji, internecie oraz na OOH (fot. materiały prasowe)

Interia uruchomiła kampanię reklamową "Pomiędzy", poświęconą serwisowi Interia Wydarzenia.

Kampania portalu ma na celu pokazanie, że Interia jest zawsze w centrum wydarzeń. W działaniach podkreślana jest też współpraca z Polsat News i to, w jaki sposób rozwinięta sieć korespondentów przekazuje newsy z Polski i całego świata.

Czytaj też: W ofercie TVN Warner Bros. Discovery może pojawić się reality show z celebrytkami

W działaniach podkreślane są osoby tworzące redakcję serwisu. W tym m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu oraz gospodarz "Wydarzeń" i "Gościa Wydarzeń" w Polsacie, Dawid Serafin, Tomasz Lejman oraz inni doświadczeni dziennikarze. Pracą połączonego newsroomu portalu oraz PolsatNews.pl kieruje Łukasz Noszczak.

Kampania prezentuje serwis Interia Wydarzenia w zupełnie nowej odsłonie. Zastosowano w nim nowe rozwiązania technologiczne i UX (User Experience). Użytkownicy dzięki wprowadzonym w serwisie zmianom mają szybciej odnajdywać interesujące treści.

Spot wizerunkowy Interii będzie emitowany w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz w internecie. Na nośnikach OOH pojawi się natomiast claim portalu "jesteśmy blisko tego, co bliskie Tobie".

(KAP, 09.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.